Genç Bekirdereliler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Bekirdereliler

Severse Gönülden Sever Genç Bekirdereliler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beckham Milano`ya Ayak Bastı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Beckham Milano`ya Ayak Bastı Empty
MesajKonu: Beckham Milano`ya Ayak Bastı   Beckham Milano`ya Ayak Bastı EmptySalı Ara. 23, 2008 5:26 pm

Milano-İtalya Serie A devi AC Milan, daha önceden resmi olarak duyurduğu dünyaca ünlü transferi İngiliz yıldız David Beckham ile basın önünde sözleşme imzaladı.
2010 Dünya Kupası elemelerinde İngiltere Milli takımında görev almak için formda kalmak istediğini söyleyen ve transferi için izin isteyen 33 yaşındaki futbolcu, 7 Ocak tarihinden itibaren resmi olarak Milano temsilcisinin formasını giyecek.
A.B.D. temsilcisi Los Angeles Galaxy kulübünden 3 aylığına kiralanan 33 yaşındaki futbolcu, kulübün resmi internet sayfasına yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Yüksek seviyede futbol oynamayı özlediğimi her zaman söylemiştim. Bunu 'Amerika yüksek seviyeye ulaşamayacak' anlamında söylemiyorum. Bu zaman olacak ama böyle olacak. Ancak futbolda 5 aylık ara yapamayacağım birşey. Kendimi her zaman fit durumda hissedip yüksek seviyede futbol oynamaya ihtiyacım var.
Burada olmaktan gerçekten çok mutluyum, çok büyük bir gurur. Umarım takıma katkı yaparım. Kariyerimin her döneminde olduğu gibi herşeyimi vermeyi umut ediyorum. İnanılmaz onurluyum.
Dünyanın en büyük kulüplerinden birinde daha forma giyme şansı bulmak süper. İngiltere'deki en büyük kulüpte forma giydim. İspanya'da en büyük kulüpte oynadım ve şimdi de İtalya'nın en büyük kulübünde forma giyeceğim.
Bunlara eriştiğim için çok şanslı bir kariyer geçirdim. Bu inanılmaz fırsatın bana sunulmasından büyük zevk duydum. Takıma yardım edebileceğimi düşünmesem böyle bir transfere girmezdim. Buraya dünyadaki bazı en iyi futbolcuların olduğu takımda oynamaya geldim. Kaka, Pirlo, Maldini, Ronaldinho ile antrenman yapmak... Seyrettiğim ama yan yana oynamadığım birçok futbolcu var."
Kırmızı siyahlı kulübün 29 Aralık'ta tarihinde başlayacak Dubai'deki kampına katılacak olan yıldız futbolcu, ilk olarak Serie A'da Roma ile 11 Ocak tarihinde oynanacak karşılaşmada forma şansı bulabilecek.
A.B.D. Major Lig'de yeni sezonun başlamasından önce 9 Mart tarihinde Milano'ya veda edecek olan Beckham, yeni takımında 32 numaralı formayı giyecek.
107 defa İngiltere Milli takım formasını terleten ortasaha futbolcusu ve bu alanda 3. sırada olan Beckham, 2007 yılının Ocak ayında Real Madrid'den transfer olduğu Los Angeles Galaxy'de, toplam 29 maçta görev almış ve 5 kez fileleri
http://gencbekirdereliler.yetkinforum.com

Beckham Milano`ya Ayak Bastı
1 sayfadaki 1 sayfası